НОВИНИ

Миколаєву — два нових автобуси
06.05.2022 15:22

Миколаєву — два нових автобуси

Голова громадської організації «Майбутнє Миколаєва» Тетяна Домбровська привезла для Миколаєва два сучасні комфортабельні автобуси Mercedes-Benz із Німеччини.  6 травня громадська організація передала їх у міську власність. Автобуси вдалося отримати за сприяння Генерального консульства України в Гамбурзі та ініціативи Verein der deutsch-ukrainisch Zusammenarbeit eV.

«До мене з перших днів війни звертаються мешканці Миколаєва, насамперед жінки з дітьми, яким складно евакуюватися з міста. Міська влада надає наші зелені автобуси для цього, але їх мало, і тому виникла ідея допомогти місту та знайти додаткові автобуси, на яких можна було б вивозити городян, які бажають виїхати у безпечніше місце. Після війни, яка, я впевнена, закінчиться нашою перемогою, ці автобуси працюватимуть на міських маршрутах громадського транспорту», – розповіла Тетяна Домбровська.

Вона повідомила, що автобуси подолали шлях у кілька тисяч кілометрів. Тетяна Домбровська подякувала волонтерам-водіям Павлу Кіданчуку, Володимиру Рошковському, Олександру Степанцю, Анатолію Швароку, Олегу Іванову, Володимиру Лебедєву. Вона додала, що в організації доставки автобусів до Миколаєва брав участь також мер Олександр Сенкевич.

Автобуси приїхали до Миколаїва не порожніми, а з гуманітарною допомогою.

«Я хочу подякувати Асоціації німецько-української співпраці, лікарю Оксані Улан, які передали для ліків для обласної дитячої лікарні та Лікарні швидкої медичної допомоги Миколаєва. Також ми отримали крісла для людей з інвалідністю, ходунки та милиці, які будуть передані за призначенням», – розповіла Тетяна Домбровська.

Гуманітарну допомогу можна отримати у гуманітарному штабі Тетяни Домбровської у Миколаєві на вулиці Шнєєрсона, 39 з вівторка, 10 травня. Контактний телефон +380737008555.