Новини

 • 29.08.2022 10:02

  Громадська організація «Майбутнє Миколаєва» допомогла жінці з інвалідністю з Баштанського району

  До громадської організації «Майбутнє Миколаєва» та гуманітарного штабу Тетяни Домбровської звернулась жителька села Піски Баштанського району з проханням про допомогу в оформленні пенсії за інвалідністю та пошуком візка — напередодні жінці через хворобу ампутували обидві ноги. 

 • 23.08.2022 17:20

  З початку війни гуманітарний штаб «Майбутнє Миколаєва» допоміг понад 7 тисячам сімей

  Голова ГО «Майбутнє Миколаєва» Тетяна Домбровська разом зі своєю командою з початку повномасштабної війни Росії проти України допомогла більш як 7 тисячам миколаївських сімей. За цей час у місто було доставлено понад 120 тонн гуманітарного вантажу.

 • 25.07.2022 15:42

  Гуманітарний штаб «Майбутнє Миколаєва» допоміг продуктами 480 родинам в Миколаєві

  Гуманітарний штаб громадської організації «Майбутнє Миколаєва» та Тетяни Домбровської допоміг продуктами 480 родинам в Миколаєві. Це стало можливим завдяки співпраці громадської організації «Майбутнє Миколаєва» та благодійного фонду «Фундація Дім Рональда МакДональда».

 • 06.05.2022 15:22

  Миколаєву — два нових автобуси

  Голова громадської організації «Майбутнє Миколаєва» Тетяна Домбровська привезла для Миколаєва два сучасні комфортабельні автобуси Mercedes-Benz із Німеччини.  6 травня громадська організація передала їх у міську власність. Автобуси вдалося отримати за сприяння Генерального консульства України в Гамбурзі та ініціативи Verein der deutsch-ukrainisch Zusammenarbeit eV.