НОВИНИ

Відбулася презентація освітньої програми НУК ім. адмірала Макарова
22.03.2021 17:45

Відбулася презентація освітньої програми НУК ім. адмірала Макарова

Як ви вже знаєте, за підтримки нашої громадської організації було відкрито “Дія. Бізнес” у Миколаєві. Ми вам розповідали про активність організації в проведенні багатьох заходів, які продовжують реалізовуватись, і сьогодні повідомимо ще про один.

У п’ятницю, 19 березня, на базі “Дія. Бізнес” відбулась презентація освітньо-професійної програми “Ресурсозберігаючі технології та альтернативні джерела енергії” для спеціальності “Технології захисту навколишнього середовища” НУК ім. Макарова. Презентацію провели викладачі цього ВНЗ. Головним спікером стала доктор технічних наук, професор, завідувач кафедрою техногенної та цивільної безпеки Людмила Маркіна.

На захід були запрошені представники Миколаївської міської ради, обласної державної адміністрації та місцевого профільного бізнесу.

Після презентації відбулося обговорення необхідності створення такої освітньо-професійної програми. Був почутий запит на молодих фахівців у цій галузі і від потенційних роботодавців у сфері бізнесу, і від представників міського та обласного самоврядування.