НОВИНИ

Звіт про роботу гуманітарного штабу за 90 днів війни
30.05.2022 12:36

Звіт про роботу гуманітарного штабу за 90 днів війни

З перших днів повномасштабного вторгнення Росії до України ми переформатували роботу моєї депутатської приймальні в Миколаєві. Там було відкрито гуманітарний пункт та телефон «гарячої лінії» 24/7.

За 90 днів з початку війни гуманітарну допомогу отримали 4250 сімей.

Загалом організовано та доставлено до Миколаєва близько 90 тонн гуманітарного вантажу.

Допомога надається дорослим людей та дітям з інвалідністю, дітям з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, з малозабезпечених та багатодітних родин, дітей, чиї батьки беруть участь у захисті нашої держави та переселенців, вимушених переселенців.

Чим ми допомагаємо? Продукти харчування, одяг, засоби гігієни, дитяче харчування, засоби догляду за дітьми (підгузки, серветки тощо).

Відправлено гуманітарну допомогу  до с. Зелений Гай, селище Луч, с. Посад-Покровське, с. Вознесенськ, с. Мішково-Погорілове, м. Новий Буг, Великосолонівська громада, смт Березанка.

Надано допомогу переселенцям 112 особам.

Громадська організація ГО «Майбутнє Миколаєва»  доставила до України гуманітарний вантаж у вигляді велосипедів, візків, роляторів та милиць для дорослих та дітей. Частину вантажу ми передали мешканцям Більшівцівської, Бурштинської та Галицької громад Івано-Франківської області. Решту безкоштовно передали миколаївцям.

Також передано допомогу у вигляді медичного обладнання до медичних закладів міста та області: пологові будинки №1, 2, ЛШМД, міська лікарня №3 Миколаєва, Миколаївський обласний центр онкології, обласний центр психологічного здоров‘я, поліклініка ЛШМД, військово-медична служба СБУ.

Надається допомога військовим: систематично передаємо  харчові продукти, засоби гігієни, медикаменти для потреб ТрО та ЗСУ.

Окрім того, за моєю ініціативою, через громадську організацію «Майбутнє Миколаєва» нам вдалось доставити з Німеччини та передати до комунальної власності міста два містких автобуси, які будуть задіяні для евакуації населення, а після війни — працюватимуть на маршрутах громадського транспорту міста Миколаєва.